Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Media społecznościowe

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Walne Zgromadzenie Koła Naukowego - zebranie wyborcze 2022/2023

We czwartek 20 października o godzinie 18:30 w sali nr 22 odbędzie się Walne Zgromadzenie członków Koła Naukowego. Serdecznie zapraszamy do przybywania wcześniej - od godziny 18:00 będzie możliwość zapisania się do Koła.

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

we czwartek 20 października o godzinie 18:30 w sali nr 22 odbędzie się Walne Zebranie członków Koła Naukowego. Serdecznie zapraszamy do przybywania wcześniej - od godziny 18:00 będzie możliwość zapisania się do Koła.

W trakcie Walnego Zebrania wybrany zostanie Zarząd Koła na rok akademicki 2022/2023, nowy Zarząd przedstawi także plany na nadchodzący rok akademicki.

Propozycje nowego Zarządu prezes-kandydat może składać na e-mail Koła (wkolorosji.ifw.uj@gmail.com) do północy 19 października 2022 r. Ogłoszenie będzie aktualizowane wraz z nadpływającymi zgłoszeniami. Prezes-kandydat musi przedstawić potencjalny zarząd w składzie: Prezes, Wiceprezes ds. naukowych, Wiceprezes ds. organizacyjnych, Skarbnik, Sekretarz. Na dany moment pojawiła się jedna kandydatura w składzie:

 

Prezes: Piotr Wożgin

Wiceprezes ds. naukowych: Anna Lejk

Wiceprezes ds. organizacyjnych: Olga Barczewska

Skarbnik: Anna Kovalenko

Sekretarz: Halszka Fryźlewicz

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej zainteresowanych działalnością w Kole Naukowym!

Składka członkowska w roku akademickim 2022/2023 wynosi 5 zł. Przeznaczona zostanie na pokrycie bieżącej działalności finansowej Koła, takiej jak druk materiałów promocyjnych, zakup poczęstunku na spotkania oraz podstawowego wyposażenia.

Z pozdrowieniami,
Zarząd Koła Naukowego (W)Koło Rosji na rok akademicki 2021/2022