Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Media społecznościowe

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Walne Zgromadzenie Koła Naukowego - zebranie wyborcze 2023/2024

W środę 29 listopada o godzinie 18:30 w sali nr 38 odbędzie się Walne Zgromadzenie członków Koła Naukowego. Serdecznie zapraszamy wszystkich obecnych członków oraz osoby zainteresowane dołączeniem!

 

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Drogie Osoby Koleżeńskie,

w środę 29 listopada o godzinie 18:30 w sali nr 38 odbędzie się Walne Zebranie członków Koła Naukowego. Serdecznie zachęcamy wszystkich obecnych członków oraz osoby zainteresowane działalnością w Kole!

W trakcie Walnego Zebrania przedstawi sprawozdanie z działalności odchodzący Zarząd, wybrany zostanie Zarząd Koła na rok akademicki 2023/2024. Nowy Zarząd przedstawi także plany na nadchodzący rok akademicki. Po wyborach przewidziana możliwość zapisania się do Koła oraz integracja.

Propozycje nowego Zarządu prezes-kandydat może składać na e-mail Koła (wkolorosji.ifw.uj@gmail.com) do 23.59 28 listopada 2023 r. Ogłoszenie będzie aktualizowane wraz z nadpływającymi zgłoszeniami. Prezes-kandydat musi przedstawić potencjalny Zarząd w składzie: Prezes, Wiceprezes ds. naukowych, Wiceprezes ds. organizacyjnych, Skarbnik, Sekretarz. Na dany moment pojawiła się jedna kandydatura w składzie:

Prezes: Anna Kovalenko

Wiceprezes ds. naukowych: Piotr Wożgin

Wiceprezes ds. organizacyjnych: Maja Kaczkowska

Skarbnik: Magdalena Siwek

Sekretarz: Olga Barczewska

Składka członkowska w roku akademickim 2023/2024 wynosi 10 zł. Przeznaczona zostanie na pokrycie bieżącej działalności finansowej Koła, takiej jak druk materiałów promocyjnych, zakup poczęstunku na spotkania oraz podstawowego wyposażenia.

Z pozdrowieniami,

Zarząd Koła Naukowego (W)Koło Rosji na rok akademicki 2022/2023